Вікна

ПРАВИЛЬНІ
ВІКНА

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ І ДИЗАЙН

Профільні системи ПВХ

Якість готового вікна залежить від багатьох факторів. Профіль – тільки одна з них. Віконний профіль – це каркас конструкції. Чим міцніше каркас, чим краще підігнані його елементи, тим надійніше конструкція.

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

профильная система Eforte

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 56 мм

Теплопровідність:
Uf – 0,95 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw – 0,8 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Framex
5-камерний ПВХ профіль

профильная система Framex

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 42 мм

Теплопровідність:
Uf - 1.4 W/m 2 K

Ug - 0.6 W/m 2 K

Uw - 1.1 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Hoffen
4-камерний ПВХ профіль

профильная система Hoffen

Монтажна глибина – 58 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 32 мм

Теплопровідність:
Uf - 1.6 W/m 2 K

Ug - 0.8 W/m 2 K

Uw - 1.4 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

ДЕКОР

цвет ламинации шоколад
цвет ламинации зеленый светлый
цвет ламинации под дерево
цвет ламинации зеленый темный
цвет ламинации Махагон
цвет ламинации серый
цвет ламинации Basaltgrau
цвет ламинации Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

БЕЗПЕКА

На жаль, незаконне проникнення в приміщення, або, простіше кажучи – крадіжка, залишається одним з найпоширеніших порушень закону. Наприклад, в Німеччині, за статистикою, незаконні проникнення трапляються кожні 2-3 хвилини. І найчастіше грабіжники проникають в приміщення через вікно. Тому, встановлюючи або змінюючи свої вікна, обов’язково потрібно подумати про питання безпеки вашого приміщення.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна будуть не тільки найвищої якості, але і убезпечать ваш будинок від незаконного проникнення.
Замовляючи вікно, зверніть увагу на такі характеристики: Яке скло вибрати? Яка фурнітура повинна бути встановлена? Яку ручку вибрати?

Правильно підібравши всі комплектуючі для вашого вікна, ви забезпечите свій будинок!

цапфа
Для того, щоб ваше вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується не звичайна зачепами, а спеціальними протизламними. Від їх кількості безпосередньо залежить відповідність вікна класу безпеки. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.
базовая защита
Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.
защита окон пвх - фурнитура
2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.
фурнитура повышенного класса защиты от взлома
Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності – зробіть правильний вибір, захистіть свій будинок.

КОНФІГУРАЦІЯ

штульповое окно Континент
пятигранное окно Континент
панорамное окно круглое окно Континент
окно трапеция Континент
арочное окно
круглое окно Континент
круглое окно Континент
нестандарное окно Континент
среднеподвесное окно

На заводі КОНТИНЕНТ виготовляються вікна різного рівня складності.

Вікна можуть мати найрізноманітніші форми: звичайні прямокутні, арочні, круглі, трапецієподібні, трикутні або багатокутні. Вони можуть мати всілякі варіанти за розмірами і відкриванню.

Вікна ПВХ виконують найважливішу функцію в наших будинках, крім енергозбереження та звукоізоляції вікна повинні забезпечити безпеку, а так само візуально доповнити дизайн приміщення. Будинок це або офіс, важливо вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний функціонал.

Якість готового пластикового вікна залежить від багатьох складових, правильно обраний віконний профіль, одна з них. Це дуже важлива, але не основна деталь при виборі пластикового вікна. Часто покупець прирівнює вибір вікна пвх до вибору профілю, але справа не тільки в ньому. Виробництво пластикових вікон і монтаж повинен робити професіонал. Дуже важливо вибрати постачальника-професіонала, який підбере потрібні матеріали і зробить якісний продукт.

Завод вікон КОНТИНЕНТ високопрофесійна компанія, яка гарантує високу якість своїх конструкцій. Завод знаходиться в самому центрі України, в м Сміла, Черкаської області, що значно спрощує своєчасну транспортування в будь-який куточок України. Детальніше про компанію можна прочитати в розділі “Виробництво“.
Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, відкриттів і розмірів.

Фахівці КОНТИНЕНТ проконсультують і допоможуть підібрати ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру, які повністю виправдають ваші очікування і своє призначення.