Розсувні системи

простір без кордонів

розсувні двері

чому розсувні конструкції?

Вибір конфігурацій

Стандартні 2, 3, 4 і 6 панельні двері

великі габарити

Довжина конструкції до 12 м, висота до 3-х

якісна фурнітура

безшумність і простота роботи

Розсувні системи – “портали” – це модна тенденція сучасного світу. Великі скляні вікна і двері відкривають прекрасний вид на навколишній ландшафт, пускають максимум світла в ваш будинок або квартиру, ви отримуєте повну свободу дій. Розсувні двері не мають собі рівних за раціональністю використання і естетикою. Вони є прикрасою будинку, офісу, готелю, ресторану, оздоровчого комплексу, басейну, сауни – в цілому всіх житлових і нежитлових будівель.

БЕЗПЕКА

На жаль, крадіжки залишаються одним з найпоширеніших порушень закону. В Німеччині, за статистикою, крадії незаконно проникають в будинки кожні 2 хвилини. І найчастіше – через вікно.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна убезпечать будинок від незаконного проникнення.

Замовляючи вікно, зверніть увагу на важливі характеристики: скло, фурнітуру, ручку. Або зверніться до наших консультантів, ми допомагаємо правильно підібрати всі комплектуючі.

цапфа
Щоб вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується спеціальними протизламними зачепами. Їх кількість впливає на клас безпеки вікна. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.
базовий захист

Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.

захист вікон пвх - фурнітура
2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.
фурнітура підвищеного класу захисту від злому

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності. Зробіть правильний вибір, щоб суттєво захистити своє майно.

Є питання?

Наші фахівці готові відповісти на них