Розсувні системи

простір без кордонів

розсувні двері

раздвижка коричневая - фото Континент (Смела)
ХІБІ ШИБІ
раздвижка гармошка в спальне - фото Континент (Смела)
ГАРМОШКИ
наклонносдвижная система в ванной - фото Континент (Смела)
ПОХИЛО ЗСУВНІ

чому розсувні конструкції?

Вибір конфігурацій

Стандартні 2, 3, 4 і 6 панельні двері

великі габарити

Довжина конструкції до 12 м, висота до 3-х

якісна фурнітура

безшумність і простота роботи
Розсувні системи, іншими словами – “портали” – це модна тенденція сучасного світу. Вид за вікном завжди гарний незалежно від пори року, будь то сонячний або похмурий день або ж темна ніч з великим місяцем і усіяним зірками небом. Великі скляні вікна і двері відкривають прекрасний вид на навколишній ландшафт, впускають максимум світла в ваш будинок або квартиру, ви отримуєте повну свободу дій. Розсувні двері не мають собі рівних по раціональності і естетиці! Вони є прикрасою будинку, офісу, готелю, ресторану, оздоровчого комплексу, басейну, сауни, в цілому всіх житлових і нежитлових будівель.
схема открывания раздвижки
схема открывания раздвижки

БЕЗПЕКА

На жаль, незаконне проникнення в приміщення, або, простіше кажучи – крадіжка, залишається одним з найпоширеніших порушень закону. Наприклад, в Німеччині, за статистикою, незаконні проникнення трапляються кожні 2-3 хвилини. І найчастіше грабіжники проникають в приміщення через вікно. Тому, встановлюючи або змінюючи свої вікна, обов’язково потрібно подумати про питання безпеки вашого приміщення.

Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна будуть не тільки найвищої якості, але і убезпечать ваш будинок від незаконного проникнення.
Замовляючи вікно, зверніть увагу на такі характеристики: Яке скло вибрати? Яка фурнітура повинна бути встановлена? Яку ручку вибрати?

Правильно підібравши всі комплектуючі для вашого вікна, ви убезпечите свій будинок!

цапфа
Для того, щоб ваше вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується не звичайна зачепами, а спеціальними протизламними. Від їх кількості безпосередньо залежить відповідність вікна класу безпеки. До того ж, протизламная фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директиву AhS, стандарту RAL RG 607/13 і стандарту DIN V ENV 1627-1630.
базовая защита
Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.
защита окон пвх - фурнитура
2 клас безпеки не дозволить зламати ваше вікно за допомогою плоскогубців або викрутки, природно залишиться байдужим до ударів плеча або ноги. Для цього потрібна додаткова комплектація – замовте її.
фурнитура повышенного класса защиты от взлома

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. Наша компанія виробляє вікна такої функціональності – зробіть правильний вибір, захистіть свій будинок.

Вікна ПВХ виконують найважливішу функцію в наших будинках, крім енергозбереження та звукоізоляції вікна повинні забезпечити безпеку, а також візуально доповнити дизайн приміщення. Будинок це або офіс, важливо вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний функціонал.

Якість готового продукту вікна залежить від багатьох складових, правильно обраний віконний профіль, одна з них. Це дуже важлива, але не основна деталь при виборі пластикового вікна. Часто покупець прирівнює вибір вікна до вибору профілю, але справа не тільки в ньому. Виробництво і монтаж вікна повинен робити професіонал. Дуже важливо вибрати постачальника-професіонала, який підбере потрібні матеріали і зробить якісний продукт.

Континент Вікна високопрофесійна компанія, яка гарантує високу якість своїх конструкцій. Завод знаходиться в самому центрі України, в м Сміла, Черкаської області, що значно спрощує своєчасну транспортування в будь-який куточок України. Детальніше про компанію можна прочитати в розділі “Виробництво”.
Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, відкриттів і розмірів.

Фахівці Континент Вікон проконсультують і допоможуть підібрати ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру, які повністю виправдають ваші очікування і своє призначення

Є питання?

Наші фахівці готові відповісти на них