терасні похило зсувні двері з пвх

Терасні
Похило зсувні
двері з пвх

масштабна тепла конструкція з ПВХ. Дозволяє відкривати стулки в трьох режимах: зрушення в бік, паралельне виставляння і нахил.

профільні системи

Терасні похило-розсувні двері з ПВХ Framex вигідно відрізняються від таких же конструкцій з іншого матеріалу. Пластикові похило-розсувні терасні двері від Континент Вікон – це підвищена тепло і звуко ізоляція, висока якість, довгостроковість, простота в експлуатації, краса і різноманітність дизайну. Похило-розсувна система дозволяє відкривати ваші двері в двох варіантах: ви просто відсуваєте стулку вліво або вправо (як зручно саме вам), тим самим ви економите простір навколо відкритих дверей, або ви можете вибрати похиле положення – відкинути ваші двері на мікро провітрювання або провітрювання, що забезпечить додатковий доступ свіжого повітря в приміщення.

профиль наклонно сдвижной системы

Framex
5-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ст-пакета – 42 мм

Теплопровідність:
Uw краще значення = 1.05W / м 2 K,

Uw базове значення = 1,6 Вт / м 2 K

Ug – 0.6 W/м2K

2 контури ущільнення

можливість додаткового армування

можливо скління з 3-ним склопакетом

протизламна комплектація, відповідна всім класам безпеки

Переваги розсувної системи

1. Великі розміри

Класичний дизайн і виконання дверей відповідно до ваших побажань щодо розміру і форми. Можливість виготовлення похило-розсувних системи великих розмірів – 6м. Не дивлячись на свої габарити, стулки-полотна легко ковзають по напрямних і також без праці відкриваються на провітрювання.

хибишиби - видео работы
схема открывания раздвижной двери пвх - схема 5 Континент (Смела)
фурнитруа раздвижной двери - фото Континент (Смела)
2. якісна фурнітура

Плавність при відкритті полотна-порталу забезпечується за рахунок рухомої якісної фурнітури, яка витримує великі навантаження. Зрушення і безшумне відкидання стулок – додатковий комфорт і перевага розсувних вікон або дверей з похило-розсувної системи Framex 71. Можливість установки протизламної фурнітури.

наклонно сдвижные окна пвх в ванной комнате - фото Континент (Смела)
3. Функціональність
Зручність експлуатації похило-розсувних конструкції і багатофункціональність дозволяє встановлювати її як в якості вхідних дверей, так і при склінні балконів і звичайних вікон.
москитная сетка - фото Континент (Смела)
4. захист від комах
Москітна сітка повністю повторює розмір отвору, легко переміщується вздовж всієї конструкції і має контур щіткового ущільнення.

ДЕКОР

цвет ламинации шоколад
цвет ламинации зеленый светлый
цвет ламинации под дерево
цвет ламинации зеленый темный
цвет ламинации Махагон
цвет ламинации серый
цвет ламинации Basaltgrau
цвет ламинации Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації. Кольори від класичного білого до будь-якого з палітри RAL

ЗАХИСТ ПОРОГА

накладка алюминиевая на порог двери пвх - фото Континент (Смела)
У конструкції порогом є віконна рама, що є особливістю даної системи. Віконна рама не призначена для наступання, тому з комплектом обов’язково повинна йти алюмінієва накладка на поріг, передбачена для профілю Framex 71.
Похило-розсувний спосіб відкривання терасних дверей з пластику найбільш популярний в наші дні. Адже, за рахунок висококласного матеріалу, завдяки сучасним технологіям виробництва, відповідності німецькими стандартами якості такі двері зручні, надійні, довгострокові, екологічні та приємні в поєднанні ціни і якості. Отже, в розрахунок вартості терасових похило-розсувних дверей входить розмір двері, кількість стулок, колір профілю, варіанти скління, варіанти протизламної фурнітури, варіанти петель для дверей, наявність посиленого армування. Все це впливає на формування остаточної вартості ваших терасних похило-розсувних дверей від Континент Вікон. Ми розуміємо, що самостійно досить складно визначитися у всіх цих поняттях. Саме тому для вирішення всіх ваших питань працюють наші професійні консультанти. Зв’яжіться з ними у зручний для вас час і разом ви визначите всі необхідні показники, а також ціни для ваших терасних похило-розсувних дверей.