Послуги

наші послуги

доставка

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Замір

Правильно вибрати матеріали, комплектуючі, виробника вікон – ось, здавалося б, і все, що потрібно. Але, крім виробництва вікна є ще важливі процеси по вимірах, доставки та монтажу вікон. Всі послуги, що надаються при заміні старих вікон на нові, повинні виконуватися професіоналами. Від правильності використовуваних матеріалів і якості монтажних робіт залежить комфорт використання і термін служби вікон. Найкращу конструкцію можна зіпсувати неправильним монтажем пвх вікна.

У компанії КОНТИНЕНТ всі види послуг виконують досвідчені, які пройшли суворе стажування, співробітники. Термін гарантії, який завод дає на свої конструкції, залежить від того, який вид монтажу використовується в кожному випадку.

Послуга виміру прорізів у нас безкоштовна. Завод КОНТИНЕНТ доставляє готові конструкції на спеціально обладнаному транспорті підприємства, що дозволяє уникнути механічних пошкоджень, що викликаються неправильним транспортуванням.

Спочатку слід визначити габаритні розміри вікна. Для цього за потрібною адресою виїжджає замірник. Замір – відповідальна процедура, тому не варто намагатися робити її власними силами. На етапі вимірів можна і потрібно продумати і обговорити з замірником необхідність монтажу всіх додаткових елементів до вікна, якщо вони будуть (жалюзі, ролети, решітки). Це виключає можливість помилки і дозволяє все передбачити заздалегідь. Монтаж цих елементів завод також може запропонувати.

Коли в процесі ремонту будинку найкраще приступати до монтажу вікон? Як практика показує, це краще робити на завершальному етапі загального ремонту, щоб не пошкодити готові віконні конструкції. У той же час необхідно пам’ятати, що установка пластикових вікон – теж досить «брудна» робота, в процесі якої напевно «утворюється» кілька мішків будівельного сміття.

ДОСТАВКА

КОНТИНЕНТ здійснює перевезення замовлених вікон і дверей на спеціально підготовлених для перевезення цих конструкцій фірмових транспортних засобах. Товар доставляється до місця установки.
Компанія несе повну відповідальність за збереження і цілісність конструкцій до самого моменту приймання конструкції на об’єкті.

Ми несемо відповідальність за збереження і цілісність доставляється продукції.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Для подовження безперебійного терміну служби будь-який виріб має проходити огляд і обслуговування фахівцями. Завод КОНТИНЕНТ здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування дверних і віконних конструкцій. При правильному догляді і регулярному обслуговуванні, вікно може прослужити кілька десятків років. Фахівцями КОНТИНЕНТ проводиться діагностика, чистка, регулювання, змащення, заміна або установка деталей фурнітури, згладжування подряпин і заливка тріщин на профілі, а так само при необхідності ремонт пластикових вікон. При виникненні будь-яких перебоїв в роботі вікон звертайтеся в фірмові магазини КОНТИНЕНТ, але це крайній випадок. Перебої краще попереджати своєчасної мастилом і регулюванням.