Профільні системи

Профільні системи ПВХ

ДЛЯ КОЖНОЇ СИТУАЦІЇ CONTINENT ПРОПОНУЄ ОКРЕМУ профільну систему

ВІКОННІ профільні СИСТЕМИ

Eforte

6-камерний ПВХ профіль

Framex

5-камерний ПВХ профіль

Hoffen

4-камерний ПВХ профіль

ДВЕРНІ профільні СИСТЕМИ

профіль дверний Eforte

Eforte

вхідна група

профіль Eforte від Континент

Framex

вхідна група

профіль Континент

Hoffen

вхідна група

Eforte

6-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

профільна система Framex

Framex

5-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

профільна система Hoffen

Hoffen

4-камерний ПВХ профіль,

міжкімнатнa група

РОЗСУВНІ ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Eforte 6-камерний ПВХ профіль
профіль розсувної системи гармошка Фрамекс
Framex 5-камерний ПВХ профіль

Hoffen

4-камерний ПВХ профіль

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

БЕЗПЕКА

На жаль, незаконне проникнення в приміщення, або, простіше кажучи – крадіжка, залишається одним з найпоширеніших порушень закону. Наприклад, в Німеччині, за статистикою, незаконні проникнення трапляються кожні 2-3 хвилини. І найчастіше грабіжники проникають в приміщення через вікно. Тому, встановлюючи або змінюючи свої вікна, обов’язково потрібно подумати про питання безпеки вашого приміщення. Ми пропонуємо продукцію, що відповідає трьом міжнародним класам безпеки. З нами ваші вікна будуть не тільки найвищої якості, але і убезпечать ваш будинок від незаконного проникнення. Замовляючи вікно, зверніть увагу на такі характеристики: Яке скло вибрати? Яка фурнітура повинна бути встановлена? Яку ручку вибрати? Правильно підібравши всі комплектуючі для вашого вікна, ви зможете захистити свій будинок.
цапфа
Для того, щоб ваше вікно відповідало вимогам безпеки, всередині воно комплектується не звичайна зачепами, а спеціальними протизламними. Від їх кількості безпосередньо залежить відповідність вікна класу безпеки. До того ж, протизламна фурнітура обов’язково повинна відповідати вимогам загальноєвропейських норм, а саме директива AhS, стандарт RAL RG 607/13 і стандарт DIN V ENV 1627-1630.
базовий захист
Наші вікна в базовій комплектації вже відповідають 1 класу безпеки (витримає удар плечем, ногою і т.д.), тобто мають одну протизламну цапфу. Це забезпечує зчеплення рами з протизламною планкою. У цьому випадку ваше вікно не постраждає від ударів плечем, або ноги, але це не убезпечить вас від злому за допомогою інструментів.
захист вікон пвх - фурнітура

2 клас безпеки не дозволить зламати Ваше вікно з допомогою плоскогубців або викрутки, а також залишиться стійким до ударів ногою або плечем.


Така комплектація замовляється додатково.

фурнітура підвищеного класу захисту від злому

Ну а 3 клас – найнадійніший – захистить ваші вікна ще й від таких інструментів як лом або монтування, а значить, зведе до мінімуму можливість проникнення в ваше житло або офіс сторонніх осіб. 

Вікна ПВХ виконують найважливішу функцію в наших будинках, крім енергозбереження та звукоізоляції вікна повинні забезпечити безпеку, а так само візуально доповнити дизайн приміщення. Будинок це або офіс, важливо вибрати таке вікно, яке буде мати весь необхідний функціонал.

Якість готового продукту вікна залежить від багатьох складових, правильно обраний віконний профіль, одна з них. Це дуже важлива, але не основна деталь при виборі пластикового вікна. Часто покупець прирівнює вибір вікна до вибору профілю, але справа не тільки в ньому. Виробництво і монтаж вікна повинен робити професіонал. Дуже важливо вибрати постачальника-професіонала, який підбере потрібні матеріали і зробить якісний продукт.

Континент Вікна високопрофесійна компанія, яка гарантує високу якість своїх конструкцій. Завод знаходиться в самому центрі України, в м Сміла, Черкаської області, що значно спрощує своєчасну транспортування в будь-який куточок України. Детальніше про компанію можна прочитати в розділі “Виробництво”.
Крім прямокутних білих пластикових вікон, на підприємстві виготовляють конструкції різноманітних форм, кольорів, відкриттів і розмірів.

Фахівці Континент Вікон проконсультують і допоможуть підібрати ПВХ профіль, склопакет і фурнітуру, які повністю виправдають ваші очікування і своє призначення.