Виробництво

ЗАВОД КОНТИНЕНТ РОЗМІЩЕНИЙ В САМОМУ ЦЕНТРІ УКРАЇНИ

Завод виробляє вікна і двері з ПВХ та алюмінію різної конфігурації і призначення. Крім стандартних конструкцій, на заводі виготовляються вікна і двері незвичайних форм, розмірів і способів відкривання. Величезні, складні розсувні і складні конструкції для найсучасніших інтер’єрів, панорамні вікна, вікна з перехресними і гнутими імпостами, ламіновані і пофарбовані вікна і двері.

ЯКІСТЬ
СИРОВИНИ

ЦІНОВА
ПОЛІТИКА

ДОСТАВКА
ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

ВИРОБНИЦТВО
ПОВНОГО ЦИКЛУ

20 РОКІВ
НАДІЙНИХ РІШЕНЬ

Для КОНТИНЕНТ немає неможливих задач

Виробнича потужність - -
до 8000 конструкцій в місяць

0%
ВІКНА ПВХ
0%
ДВЕРІ ПВХ
0%
АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ
0%
РОЗСУВНІ СИСТЕМИ
0%
НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

Асортимент

РІЗНОМАНІТНІСТЬ
КОНСТРУКЦІЙ

Вікна з відкриванням назовні або навколо центральної осі (середньопідвісні), що складаються, розсувні двері гармошка, що дозволяють миттєво об’єднати два приміщення в одне або розкривши, прибрати повністю зовнішню стіну і відкрити отвір в сад або на літній майданчик. Похило-зсувні і паралельно-зсувні вікна і двері збільшують функціональність приміщення, економлячи місце на відкривання. За багаторічний досвід роботи в цій сфері, ми домоглися високої якості виробництва складних конструкцій, тим самим завоювали довіру наших клієнтів не тільки в Україні, але і в Німеччині, Голландії та Австрії. Легкі і міцні алюмінієві конструкції можуть бути як холодними так і теплими, енергозберігаючими.

Персонал

КОНСТРУКТОРСЬКИЙ ВІДДІЛ

На якість продукції, що випускається впливають виробниче обладнання і точне слідування технологіям виготовлення. Конструкторський відділ заводу КОНТИНЕНТ в тісній співпраці з лабораторією підбирає матеріали і розробляє технології для виготовлення нових продуктів. У лабораторних умовах нові зразки проходять випробування на всілякі навантаження. Тут досліджують фізичні властивості профілів і їх геометрію, міцність стиків, з’єднань, якість покриттів і багато іншого. Більше 20 років Континент виробляє ПВХ і алюмінієві конструкції високої якості для наших клієнтів, зберігаючи тепло і створюючи комфорт в будинках.

Матеріал

ЯКІСНА
СИРОВИНА

На заводі використовується тільки якісна оригінальна сировина, матеріали та комплектуючі.

досвід роботи

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Кваліфіковані співробітники з великим стажем керують виробничими процесами і приймають в них участь. Система наставництва і багатоступеневого контролю якості дозволяє виховувати кваліфіковані кадри і підтримувати стандартно-високу якість всієї продукції, що випускається.
ВІКНА КУПУЮТЬСЯ ОДИН-ДВА РАЗИ В ЖИТТІ. ПОМИЛКА В ВИБОРІ ВИРОБНИКА МОЖЕ КОШТУВАТИ ДУЖЕ ДОРОГО.

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІКОН
СЛІД ДОВІРЯТИ ТІЛЬКИ ТАКИМ ДОСВІДЧЕНИМ ПРОФЕСІОНАЛАМ,
ЯК ЗАВОД КОНТИНЕНТ

Завод КОНТИНЕНТ володіє повним виробничим комплексом, який починається з виробництва профілів, підвіконь, водовідливів, склопакетів, москітних сіток і закінчується контролем якості готових конструкцій (вікон, дверей, розсувних систем) на випробувальному стенді. Такий багатоступінчастий контроль дозволяє домагатися концептуально-високої якості продукції, що випускається. Наше сучасне обладнання (Elumatec, Fimtec, Lisec, Sturtz), наші власні інженерні інновації та широкий спектр доступних матеріалів дозволяють нам створювати високоякісні вікна для реалізації всіх архітектурних ідей.
ВИРОБНИЧИЙ КОМПЛЕКС

У виробничий комплекс заводу КОНТИНЕНТ входить сучасне, високоточне обладнання, що забезпечує виробам високу точність геометрії і якість збірки.

Власне виробництво дає можливість виконувати досить складні в виготовлення металопластикові конструкції. Всі елементи виробляються на наших заводах, що дає можливість випускати продукцію європейської якості. З 2010 року завод КОНТИНЕНТ поставляє свою продукцію в країни Європи (Голландію, Австрію, Німеччину та ін.)

Основою для забезпечення всіх стандартів якості є суворе планування і постійний контроль усього виробничого процесу, який включає в себе процеси виробництва склопакетів і віконного виробництва.

Скляний цех заводу обладнаний повністю автоматичним комплексом для виробництва склопакетів. Склопакети, вироблені тут завжди ідеально чисті і герметичні. Двокомпонентний полімеризуючий герметик Fenzi створює надійний другий контур герметизації. Алюмінієва і полімерна дистанційні рамки дозволяють виготовляти склопакети з різними енергозберігаючими властивостями. У виробництві використовуються всі сучасні види скла: низькоемісійне, мультифункціональне, рефлекторне, гартоване, протиударне. В склопакети можуть бути вставлені декоративні скла або переплетення з італійських шпросів фірми Profilglass. Тонувальні, протиударні або сонцезахисні плівки надають склопакетам, потрібним замовнику, додаткові властивості. Скління, штапіковка і тестування конструкцій проводиться в вертикальному положенні – в тому, в якому згодом конструкції будуть експлуатуватися.

ВТК
Для забезпечення роботи системи контролю якості продукції, що випускається на заводі КОНТИНЕНТ створена спеціальна служба – відділ технічного контролю (ВТК), – яка постійно бере участь в розробці та впровадженні інноваційних віконних технологій. Постійний контроль якості і всіх технологічних процесів підвищує стандарти на всіх етапах виробництва. Система вхідного контролю охоплює не тільки скло і профілі ПВХ, але і всі матеріали і комплектуючі, які надходять на виробництво.