Міжкімнатні двері

міжкімнатні
двері

ІННОВАЦІЇ, ЯКІСТЬ І ДИЗАЙН

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Міжкімнатні двері ПВХ – це сучасне рішення для дому, квартири, а також для офісних і комерційних будівель. Основна якість цих дверей – багатофункціональність. Міжкімнатні ПВХ двері мають відмінну звукоізоляцію, прекрасно захищають від протягів, дуже стійкі до вологи та інших зовнішніх впливів.

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

профильная система Eforte

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 56 мм 

Теплопровідність:
Uf – 0,95 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw – 0,8 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Framex
5-камерний ПВХ профіль

профильная система Framex

Монтажна глибина – 71 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 42 мм 

Теплопровідність:
Uf - 1.4 W/m 2 K

Ug - 0.5 W/m 2 K

Uw - 1.3 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

Hoffen
4-камерний ПВХ профіль

профильная система Hoffen

Монтажна глибина – 58 мм

Максимальна ширина ск-пакета – 32 мм 

Теплопровідність:
Uf - 1.6 W/m 2 K

Ug - 0.8 W/m 2 K

Uw - 1.5 W/m 2 K

Гарантія Континент Вікна - 5 років

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Профіль може бути пофарбований в один з кольорів в стандартній палітрі RAL в точній відповідності з колірним рішенням вашого офісу.

КОНФІГУРАЦІЯ

Двері з віконного профілю в службових приміщеннях все частіше використовуються як міжкімнатні. Приміщення з підвищеною вологістю, не опалювальні приміщення, санвузли, побутівки і комори, приміщення з високою прохідністю – місця для застосування міжкімнатних дверей з холодного алюмінієвого профілю. Холодний алюміній забезпечує довговічність функціонування, привабливу ціну і широку колірну гамму. Такі двері, найчастіше, безпорожні. По нижній частині стулки може бути встановлений щітковий ущільнювач. Скління може проводитися як моносклом, так і склопакетом. Моноскло легше і дешевше, але в разі вимог по звукоізоляції, в такі конструкції повинен бути встановлений склопакет.
двері міжкімнатні - вариант 1 від Континент (Сміла)
двері міжкімнатні - вариант 2 від Континент (Сміла)
двері пвх- вариант 3 від Континент (Сміла)
тип 2 межкомнатной двери пвх со стеклом
двері міжкімнатні - вариант 4 від Континент (Сміла)
двері міжкімнатні - вариант 4 від Континент (Сміла)
двері міжкімнатні - вариант 8 від Континент (Сміла)
двері пвх - вариант 17 від Континент (Сміла)
двері пвх - вариант 15 від Континент (Сміла)

ПВХ або алюміній – це матеріали, з яких завод Континент-Вікна виготовляє двері для спеціальних приміщень. Вони абсолютно не бояться води, перепадів температур і призначені для такого роду об’єктів. Є службові приміщення з підвищеною прохідністю – це магазини, офіси. Високонадійні в такому випадку двері з алюмінію. Крім того, двері з алюмінію мають привабливу ціну і можуть мати індивідуальний колір під дизайн інтер’єру офісу чи магазину.
Двері ПВХ – дуже стійкі до вологи, тому переважні для установки у ванній кімнаті, басейні або кухні. В цьому плані вони помітно краще, ніж фільончасті дерев’яні двері, при цьому вони ще й легко миються, прості в експлуатації, зберігають первинний вигляд. Немає необхідності в реставрації, підфарбовуванні, покритті спеціальними засобами.

Пластикові міжкімнатні двері або алюмінієві найчастіше використовуються в магазинах і офісних приміщеннях. Такі двері доцільно виготовляти з алюмінієвих профільних систем через їх привабливу ​​ціну, хорошу жорсткість, легкість конструкції. З цих причин алюмінієві двері незамінні і з успіхом використовуються в приміщеннях з високою частотою відкриттів – таких, як магазини і офіси. Двері з алюмінію мають спеціальну фурнітуру, яка забезпечує безперебійну роботу дверей протягом багатьох років. Пластикові двері міжкімнатні або алюмінієві можуть бути суцільноскляними, глухими (з алюмінієвої фільонкою, яка набирається з планок шириною 80мм.), Двері можуть розділятися імпостами для краси і для додаткової жорсткості. Імпости можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, під кутом, перехрещуватися між собою.

Скло може вставлятися як одинарне, так і у вигляді склопакета. Скло може бути як прозорим, так і декоративним. Детально про різноманітні можливості декорування скла можна подивитися в розділі декорування склопакетів.