Hebe Schiebe з ПВХ

підйомно-розсувні двері

ультранові теплі
двері з ПВХ hebe-schiebe,
для скління великогабаритного отвору

профільні системи

Напевно, кожен з нас хоч раз мріяв, перебуваючи в приміщенні, бачити те, що відбувається зовні: міська метушня з висоти пташиного польоту, а може красиві види на місцеву природу – ліс, море, гори … Деякий час тому це здавалося неможливим, але сьогодні система Hebe Schiebe втілить всі Ваші бажання в реальність. Встановивши її, Ви зможете бачити крізь стіни і, більш того, легким рухом руки – відкрити стулку і стати ближче до природи. Hebe Schiebe фактично стає заміною цілої стіни, забезпечуючи високі теплоізоляційні властивості.

Найкраще місце для установки “розсунення” Hebe Schiebe – вихід в зелену зону, сад, на балкон, терасу або берег моря. З підйомно-розсувною системою Hebe Schiebe – світ як на долоні.

Мобільність розсувних дверей дозволяє значно збільшити функціональність приміщення, за рахунок відсутності кута повороту дверей, що відчиняються.

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ст-пакета – 56 мм

Теплопровідністьь:
Uf 0,95 Вт / м 2 К

Ug 0,5 Вт / м 2 K

Сталева арматура

Видимі лінії профілю шириною 120 мм, що виступають стулки і широкі перекриття створюють естетику профілю, який досконалий за формою і дизайном.

Система ущільнення - Двоконтурне ущільнення, Фітинги - Roto

Переваги розсувної системи

1. Великі розміри

Розсувна система Hebe Schiebe може бути дуже великих розмірів, що неможливо для звичайних дверей. Довжина конструкції сягає 6м і складається з «глухих» і рухомих стулок в різній комбінації, кількість яких може варіюватися від 2 до 4.

2. низький поріг

Система Framex Hiebe Schiebe має низький поріг (26,6 мм – 49 мм), якого немає в інших системах. Такий поріг дуже зручний в експлуатації і сприяє безперешкодному переміщенню навіть на інвалідних візках.

3. Захист від холоду

Підйомно-розсувні двері надійніше захищають від холоду, ніж звичайні двері ПВХ, та в 2-2,5 рази тепліші, ніж розсунення з алюмінію.

4. Безшумна робота

Стулки-портали в цій системі розсуваються безшумно і легко.
Незважаючи на її масивність, cтулку Hiebe Schiebe легко відкриють навіть маленькі діти.

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Цвет профиля может быть стандартно-белым, а может и цветным. ПВХ ламинируется с одной или двух сторон – по желанию заказчика в нужный цвет ламинации.

Принципово нова і досконала розсувна конструкція. Можливо виготовлення герметичних розсувних дверей дуже великого розміру. Основне призначення Підйомно-розсувних дверей – візуальне об’єднання в єдиний простір абсолютно різних приміщень, або єднання з вулицею. Переваги в тому, що можна зробити практично розсувні «стіни» при збереженні відмінною герметичності та теплоізоляції. Ну і, звичайно ж, при наявності великих розмірів стулок велика кількість світла і огляду гарантовано.

Конструктив. Відкривання розсувних дверей відбувається з підведення стулки. За рахунок особливої ​​системи навішування конструкція витримує великі навантаження по вазі на фурнітуру. Ущільнення по контуру за допомогою гумових ущільнювачів. По верхній частині ущільнювачі мають вигляд пелюсток і притискаються до верхньої направляючої при опусканні стулки для герметизації.