Hebe Schiebe з ПВХ

підйомно-розсувні двері

ультранові теплі
двері з ПВХ hebe-schiebe,
для скління великогабаритного отвору

профільні системи

Напевно, кожен з нас хоч раз мріяв, перебуваючи в приміщенні, бачити те, що відбувається зовні: міська метушня з висоти пташиного польоту, а може красиві види на місцеву природу – ліс, море, гори … Деякий час тому це здавалося неможливим, але сьогодні система Hebe Schiebe втілить всі Ваші бажання в реальність. Встановивши її, Ви зможете бачити крізь стіни і, більш того, легким рухом руки – відкрити стулку і стати ближче до природи за “стіною”. Hebe Schiebe фактично стає заміною цілої стіни, забезпечуючи високі теплоізоляційні властивості. Найкраще місце для установки “розсунення” Hebe Schiebe – вихід в зелену зону, сад, на балкон, терасу або берег моря. З підйомно-розсувних системою Hebe Schiebe – світ як на долоні. Мобільність розсувних дверей дозволяє значно збільшити функціональність приміщення, за рахунок відсутності кута повороту дверей, що відчиняються.
профиль раздвижной двери хиби шиби

Eforte
6-камерний ПВХ профіль

Монтажна глибина – 84 мм

Максимальна ширина ст-пакета – 56 мм

Теплопровідністьь:
Uf 0,95 Вт / м 2 К

Ug 0,5 Вт / м 2 K

Сталева арматура

Видимі лінії профілю шириною 120 мм, що виступають стулки і широкі перекриття створюють естетику профілю, який досконалий за формою і дизайном.

Система ущільнення - Двоконтурне ущільнення, Фітинги - Roto

Переваги розсувної системи

1. Великі розміри

Розсувна система Hebe Schiebe може бути дуже великих розмірів, що неможливо для звичайних дверей. Довжина конструкції сягає 6м і складається з «глухих» і рухомих стулок в різній комбінації, кількість яких може варіюватися від 2 до 4.

схема открывания раздвижки хиби-шиби - видео Континент (Смела)
типы открывания раздвижных дверей Хиби Шиби - схема завода Континент (Смела)
низкий порог раздвижки хиби шиби - фото Континент (Смела)
2. низький поріг
У Framex Hebe Schiebe дуже низький поріг (26,6мм – 49мм), якого немає ні в жодній іншій розсувний системі – це дуже зручно, адже площа будинку плавно переходить в сад, на терасу, де територія relax.
теплая хиби шиби - фото Континент (Смела)
3. Захист від холоду
Підйомно-розсувні двері захищають від холоду надійніше, ніж двері, що відчиняються з ПВХ. Framex Hebe Schiebe в 2 – 2,5 рази тепліше розсунення з алюмінію.
фурнитура для хиби шиби - фото Континент (Смела)
4. Безшумна робота
Стулки-портали системи розсуваються безшумно і дуже легко. Для того, щоб привести рухливу стулку в дію, досить підняти просто опустити і зафіксувати ручку вниз. Незважаючи на її масивність, стулку Hebe Schiebe легко відкривають навіть маленькі діти.

ДЕКОР

цвет ламинации шоколад
цвет ламинации зеленый светлый
цвет ламинации под дерево
цвет ламинации зеленый темный
цвет ламинации Махагон
цвет ламинации серый
цвет ламинации Basaltgrau
цвет ламинации Antrazitgrau
Цвет профиля может быть стандартно-белым, а может и цветным. ПВХ ламинируется с одной или двух сторон – по желанию заказчика в нужный цвет ламинации.

Принципово нова і досконала розсувна конструкція. Можливо виготовлення герметичних розсувних дверей дуже великого розміру. Основне призначення Підйомно-розсувних дверей – візуальне об’єднання в єдиний простір абсолютно різних приміщень, або єднання з вулицею. Переваги в тому, що можна зробити практично розсувні «стіни» при збереженні відмінною герметичності та теплоізоляції. Ну і, звичайно ж, при наявності великих розмірів стулок велика кількість світла і огляду гарантовано.

Конструктив. Відкривання розсувних дверей відбувається з підведення стулки. За рахунок особливої ​​системи навішування конструкція витримує великі навантаження по вазі на фурнітуру. Ущільнення по контуру за допомогою гумових ущільнювачів. По верхній частині ущільнювачі мають вигляд пелюсток і притискаються до верхньої направляючої при опусканні стулки для герметизації.