Вхідні двері

вхідні
двері

стиль, надійність, довговічність

ПРОФІЛЬНІ СИСТЕМИ

Двері – це функціональний елемент будинку, який відрізняється частим використанням, який визначає необхідність вдосконалення і поліпшення конструкції міжкімнатних і вхідних дверей. Таким чином, на зміну старим моделям, приходять двері ПВХ, що відрізняються високою якістю, підвищеною надійністю і прекрасними захисними властивостями. Для будь-якого будинку, офісу і комерційного підприємства можна підібрати цей невід’ємний атрибут інтер’єру, який відкриє більше можливостей для оптимізації простору і грамотного доповнення інтер’єрного стилю. Правильно підібрані металопластикові двері, підкреслять дизайн будь-якого приміщення і запропонують більше експлуатаційних характеристик для комфортного і безпечного використання.

Eforte

Монтажна глибина – 84 мм

Теплопровідність::

 • Uf – 0.95 W/m 2 K
 • Ug – 0.5 W/m 2 K
  (4E+22 аргон+4+16 аргон+4E_56_2E)
 • Uw – 0.8 W/m 2 K

Замок дверний –  рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомістом

Ручка – Натискний гарнітур GU / офісна ручка

профіль дверний Eforte

з сендвічем

профиль пвх - стекло декоративное № 1 - фото Континент (Смела)

зі склом

Framex

Монтажна глибина – 71 мм

Теплопровідність:

 • Uf – 1.4 W/m 2 K
 • Ug – 0.5 W/m 2 K 4E+14 аргон +4+16 аргон +4E_42_2E
 • Uw – 1.3 W/m 2 K​

Замок дверний – рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомістом

Ручка – натискний гарнітур Pluton, GU / офісна ручка

Максимальний розмір стулки (Ш*В) – 1100*2400 mm

Максимальна ширина ст-пакета – 42mm ​

профиль Eforte со стеклом

внутрішнє відкривання

профиль пвх с порогом - стекло декоративное № 1 - фото Континент (Смела)

з порогом Roto

профиль пвх - стекло декоративное № 1 - фото Континент (Смела)

зовнішнє відкривання

Hoffen

Монтажна глибина – 58 мм

Теплопровідність:

 • Uf – 1.6 W/m 2 K
 • Ug – 0.8 W/m 2 K (4E+10 аргон +4+10 аргон +4E_32_2E)
 • Uw – 1.5 W/m 2 K

Замок дверний – рейка-засувка, рейка-ролик

Поріг – алюмінієвий з термомістом

Ручка – натискний гарнітур Pluton / офісна ручка

Максимальний розмір стулки (Ш*В) – 1000*2300 mm

Максимальна ширина ст-пакета – 32mm

профиль Eforte со стеклом

ДЕКОР

колір ламінації Темний шоколад
колір ламінації зелений світлий
колір ламінації під дерево
колір ламінації зелений темний
колір ламінації Махагон
колір ламінації сірий
цвет ламинации антрацит
колір ламінації Antrazitgrau
Колір профілю може бути стандартно-білим, а може і кольоровим. ПВХ ламінується з одного або двох сторін – за бажанням замовника в потрібний колір ламінації.

ФУРНІТУРА

фурнітура до дверей

Вхідні двері  дуже важливий як дизайнерський, так і енергоефективний фактор в будинку. Ми пропонуємо вам найкращі, високоякісні, створені за європейськими стандартами двері. Варто пам’ятати, що крім естетичної функції, двері повинні зберігати тепло вашого будинку, а також перешкоджати проникненню небажаних гостей. Тому компанія Континент Вікна пропонує вам двері, що відповідають різним класам безпеки, а додаткова комплектація посилить їх енергоефективність. До того ж, завдяки нашим рішенням в сфері дизайну, ви зможете обрати колір і форму відповідно до ваших побажань. Ми також пропонуємо вам різноманітні дверні замки і ручки, різні склопакети і кольору профілю. Вибираючи двері від Континент Вікон ви вибираєте європейську якість за оптимальною ціною.

ДВЕРНИЙ ПОРІГ

Залежно від типу приміщення і його призначення, ви можете вибрати варіанти порогів для ваших дверей від Континент Вікон. Ми раді запропонувати вам високу європейську якість за доступними цінами.

У приватний будинок або квартиру найчастіше люди вибирають сталеві двері різної якості і комплектації. У котеджі з продуманим екстер’єром все частіше люди замовляють двері з максимумом скла. За рахунок широких можливостей виробництва, такі двері можуть мати самий різний дизайн, а за рахунок скла будуть служити додатковим джерелом світла в приміщенні, а вдома додадуть візуальну легкість і стиль. Двері в котедж можуть бути засклені красивим вітражем або склопакетом зі шпросами.

Пластикові двері міжкімнатні або алюмінієві можуть бути суцільноскляними, глухими (з сендвіч-плитою або з алюмінієвої фільонкою, яка набирається з планок шириною 80мм.), Двері можуть розділятися імпостами для краси і для додаткової жорсткості. Імпости можуть розташовуватися горизонтально, вертикально, під кутом, звиватися і перехрещуватися між собою.

Вхідні двері можуть бути виготовлені з ПВХ або алюмінію. При цьому використовується спеціальний дверний профіль. Алюмінієві двері в порівнянні з ПВХ довговічніші і розраховані на приміщення з великою прохідністю. Двері з алюмінієвого профілю з хорошими петлями прослужать без просідання і істотних регулювань багато років. Двері з алюмінію добре служать в офісних та комерційних приміщеннях.

При цьому для стикування використовується Т-образне, а не кутове з’єднання.

Двері з ПВХ-профілів більш герметичні і теплі. Вони використовуються в якості основного або другого входу в будинок. Теплий алюмінієвий поріг з термомістом довговічний, стійкий до деформації, що не промерзає взимку і дає додатковий контур герметизації по нижній частині дверей з профілю К 71.

Відмінною особливістю вхідних ПВХ дверей виробництва заводу КОНТИНЕНТ є спеціальна кутова п’ята (спеціальний з’єднувач профілю), яка значно збільшує жорсткість і довговічність конструкції.

Залежно від функціоналу дверей і вимог з безпеки, на двері підбирається замок, петлі і доводчик.