Склопакети

склопакети

від властивостей склопакета залежать такі властивості вікна, як теплопровідність, енергозбереження, звукоізоляція, протиударні властивості

Декоративне скло CONTINENT Decor

Візерунки на склі можуть з’являтися не тільки від морозу. Елегантні склопакети з декоративним склом нейтрального відтінку – це виразне художнє рішення для інтер’єру або фасаду будівлі.

Ornament 504

Тип 1

Master Caree

Тип 4

Delta Weiß

Тип 2

Silvit Weiß

Тип 5

Master Point

Тип 3

Shinshilla

Тип 3

Склопакет займає основну частину площі вікна, тому саме від його властивостей у великій мірі залежать такі властивості вікна, як теплопровідність (і як наслідок – енергозбереження), звукоізоляція, протиударні властивості. Використання різних матеріалів і технологій дозволяє посилювати ті чи інші властивості склопакетів, а іноді і все відразу.

Взимку ми витрачаємо гроші на обігрів приміщень, а влітку – на кондиціонування. Все це коштує не малих грошей. Оплата за опалення стала для кожного жителя нашої країни дуже вагомою частиною бюджету. Так як вікно є найбільш теплопровідною ділянкою будинку​, то зниження теплопровідності і збільшення сонцезахисту склопакетів зараз приділяється максимальна увага.

Існують спеціальні склопакети з поліпшеними енергозберігаючими властивостями.

Використання низькоемісійного скла (енергозберігаюче і мультифункціональне ) різних типів в склопакетах великої товщини, використання інертного газу і полімерної дистанційної рамки дозволяють в рази поліпшити показники теплопровідності і сонцезахисту склопакета.

Енергозберігаюче скло відображає до 60% теплової енергії, яка намагається покинути приміщення взимку. Таке скло в склопакеті ставиться з боку кімнати покриттям всередину склопакета.

Мультифункціональне скло відображає до 65% теплової енергії взимку і до 42% сонячної енергії влітку. Особливістю є те, що влітку відбивається тільки енергія сонячних променів. Звичайні інфрачервоні промені проникають безперешкодно. Так що, таке скло є сенс ставити або якщо вікна виходять на сонячну сторону або якщо необхідна дуже сильна теплоізоляція. В цьому випадку в двокамерний склопакет ставляться енергозберігаюче і мультифункціональне скло. Два i-скла в склопакет ставити не можна по законам фізики.

Сонцезахисні плівки володіють не тільки сонцезахисним, а й певним енергозберігаючим і протиударним ефектами. Різні плівки мають різні показники по захисту від сонця. В середньому, плівки віддзеркалюють 55-65% сонячної енергії. Різниця між плівками і мультифункційним склом полягає в ефекті затемнення. Мультифункціональне скло майже не затемнює приміщення на відміну від плівок, які дають досить сильний затемнюючий ефект.
Хороший додатковий енергозберігаючий ефект в літню пору дає використання жалюзі.

Показники по звукоізоляції склопакетів залежать не тільки від кількості скла в склопакетах, але і від їх товщини. Установка одного 6 мм скла замість 4 мм в двокамерному склопакеті дає додаткові від 6 до 10 Db звукоізоляції.

Безпека житла – питання не просте. Часто зломщики потрапляють в квартири або будинку зламавши вікно або просто вибивши скло. Для захисту від злому існує спеціальна протизламна фурнітура, яка є відмінним сторожем і значною перешкодою на шляху зловмисників. Але якщо в вікні або дверях стоїть звичайне скло, то злодій його легко виб’є або виріже. Тому, для реального захисту, в склопакети рекомендується вставляти протиударне скло. Це або скла триплекс, або скла з бронюючою плівкою. Плівки товщиною від 70 до 200 мкрн встановлюються більше для безуламковості. Крім того, вони здатні витримати удари до 25кг. Плівки товщиною близькою до 300 мкрн є реальним захистом від злому при наявності сигналізації. Таке вікно здатне затримати грабіжника на деякий час, при спробі проникнення в будинок.