Двері

двері

стиль, практичність і функціональність

двері вхідні пвх
ВХІДНІ ДВЕРІ
міжкімнатні двері пвх Континент
МІЖКІМНАТНІ ДВЕРІ
балконні двері пвх - фото Континент
БАЛКОННІ ДВЕРІ

Головні переваги наших дверей

висока звуко- і тепло-ізоляція

висока міцність і довгий термін служіння

зручність в експлуатації

теплий поріг

різноманітний декор

протизламна комплектація, відповідає всім класам безпеки

кольори від класичного білого до будь-якого з палітри RAL

класичний дизайн і виконання дверей відповідно до ваших побажань щодо розміру і форми

Пластикові двері багато в чому схожі з пластиковими вікнами. Головне їхнє завдання – тепло і звуко ізоляція, а також вони повинні пропускати в кімнату достатню кількість денного світла і свіжого повітря. Пластикові двері від КОНТИНЕНТ – це висока якість, сучасний технології, висока екологічність виробництва, довгий термін експлуатації. Наші пластикові двері не тільки прикрасять ваш будинок або офіс, а й завжди будуть радувати своєю якістю, надійністю, довговічністю і приємною ціною.

Схема відкривання дверей
Схема пвх дверей від Континент

Скління 

Для вашої зручності, комфорту кращої тепло і звуко ізоляції ми пропонуємо вам 2-х і 3-х камерні склопакети. Який саме склопакет підійде саме вам, ви можете дізнатися, проконсультувавшись з нашими висококласними фахівцями

Безпека 

Сьогодні питання безпеки, на жаль, актуальне практично для кожної людини. Умови розташування житла або офісу вимагають додаткової безпеки для ваших світлопрозорих конструкцій. Тому ми пропонуємо вам пластикові балконні двері, як і вікна пвх,  з додатковою безпекою: три види фурнітури, що відповідають трьом міжнародним класам безпеки пропонує вам для комплектації ваших дверей КОНТИНЕНТ.

Типи відкривання дверей

Від ваших звичок, інтер’єру, геометрії кімнати, особистих переваг залежить і тип відкривання ваших дверей від КОНТИНЕНТ. Дізнайтеся докладніше, які типи і способи відкривання дверей бувають, або зв’яжіться з нашим консультантом і отримаєте детальну і професійну відповідь на це питання.

Дверний поріг і капельники

Залежно від типу приміщення і його призначення, ви можете вибрати два варіанти порога для ваших пластикових балконних дверей. Ми раді запропонувати вам високу якість за доступними цінами.

Колір профілю

З декоративної точки зору, сучасний профіль ПВХ може бути самих різних кольорів і текстур. Зовні і за своїми характеристиками він схожий з натуральним деревом, але набагато дешевше. Ми пропонуємо двері з пластикових профілів як звичайного білого кольору, так і в різних відтінках і текстурах дерева. Такий профіль не вигорає, а декоративне покриття тримається дуже міцно.

Декоративні склопакети

Часто двері є предметом декору. З цією метою, двері можуть бути оснащена декоративним або тонованим склом. Склопакети від КОНТИНЕНТ відмінно захищають приміщення від тепловтрат і мають Ug до 0,6 W / m2K. А тривалий термін служби дверей від Континент Вікон – гарантований.