Алюмінієві конструкції

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

Стійкий до температурних перепадів, атмосферних опадів, стійкий до корозії, не контактує з ультрафіолетом, не вибагливий у догляді, екологічно безпечний - всі ці якості роблять алюміній досить популярним в сфері віконного виробництва

завод окон континент - раздвижка
РАМНІ Розсувні системи
FRAMEX S22
завод окон континент - пример работ 49
БЕЗРАМНІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ FRAMEX GLASS-B
завод окон континент - пример работ 50
ФАСАДНА СИСТЕМА
FRAMEX F50
Завдяки своїм властивостям алюміній зарекомендував себе як відмінна сировина для виробництва віконних конструкцій. Стійкий до температурних перепадів, атмосферних опадів, стійкий до корозії, не контактує з ультрафіолетом, не вибагливий у догляді, екологічно безпечний – всі ці якості роблять алюміній досить популярним в сфері віконного виробництва. Ще одна особливість цього металу в розмірах готової продукції. Властивості алюмінію дозволяють виробникові створювати світлопрозорі конструкції будь-яких форм, розмірів, з різними методами відкривання. Алюміній привабливий як в житлових будинках, так і в офісних будівлях в якості вікон, або віконних перегородок.

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН І КОНСТРУКЦІЙ

довгостроковість, зберігають свої властивості протягом усього терміну експлуатації
різноманітна колірна гамма
стійкість до корозії, деформації і інших шкідливих дій навколишнього середовища
відсутня реакція на вплив кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання
невибагливі в догляді
завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна можуть бути будь-яких розмірів і форм, причому навіть дуже великих
Алюмінієві системи можна використовувати для створення дверей в місцях великого скупчення людей (у великих офісних будівлях, місцях громадського користування: вокзали, лікарні, школи і т.д.); завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна вітростійкі, і стійко витримують атмосферні навантаження.

Алюміній в 1000 разів перевершує дерево в процесі теплопровідності

Алюмінієві конструкції в порівнянні з ПВХ системами, менше важать, зате відрізняються більшою жорсткістю.

теплий профіль
«Теплий профіль» в своєму складі містить термоізолюючу поліамидну вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю ніби розриваються і тепло втрачається внаслідок високої теплопровідності алюмінію. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності.
холодний профіль
«Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальною зоною, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, а значить в повній мірі задовольнять запити клієнта.
Отже, питання вибору світлопрозорих конструкцій виявляється далеко не простим в своєму рішенні. Тут потрібно звернути увагу на безліч факторів: клімат, рівень опалення приміщення, форма, розмір, функціональність, призначення, сторона південна, або північна, і ще багато всього. Природно, самостійно вибрати, що краще ПВХ системи або алюмінієві конструкції дуже складно, для того, щоб бути повністю впевненим у правильності свого вибору, необхідно проконсультуватися з менеджером, який допоможе Вам вибрати якісні віконні конструкції, які прослужать довгі роки.

Є питання?

Наші фахівці готові відповісти на них