Алюмінієві конструкції

АЛЮМІНІЄВІ КОНСТРУКЦІЇ

АЛЮМІНІЙ СТІЙКИЙ ДО ТЕМПЕРАТУРНИХ ПЕРЕПАДІВ, АТМОСФЕРНИХ ОПАДІВ, СТІЙКИЙ ДО КОРОЗІЇ, НЕ КОНТАКТУЄ З УЛЬТРАФІОЛЕТОМ, НЕ ВИБАГЛИВИЙ У ДОГЛЯДІ, ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНИЙ

Завдяки своїм властивостям алюміній зарекомендував себе як відмінна сировина для виробництва віконних конструкцій. Стійкий до температурних перепадів, атмосферних опадів, стійкий до корозії, не реагує на ультрафіолет, невибагливий у догляді, екологічно безпечний. Властивості алюмінію дозволяють виробникові створювати світлопрозорі конструкції будь-яких форм, розмірів, з різними способами відкривання. Алюмінієві вікна підходять як для житлових будинків, так і для офісів.

ПЕРЕВАГИ АЛЮМІНІЄВИХ ВІКОН І КОНСТРУКЦІЙ

довгостроковість, зберігають свої властивості протягом усього терміну експлуатації
різноманітна колірна гама
стійкість до корозії, деформації і інших шкідливих дій навколишнього середовища
відсутня реакція на вплив кислот, масел, газів, ультрафіолетового випромінювання
невибагливі в догляді
завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна можуть бути будь-яких розмірів і форм, причому навіть дуже великих

Алюмінієві системи можна використовувати для створення дверей в місцях великого скупчення людей (у великих офісних будівлях, місцях громадського користування: вокзали, лікарні, школи і т.д.); завдяки своїм властивостям алюмінієві вікна вітростійкі і витривалі до атмосферних навантажень.

Алюміній в 1000 разів перевершує дерево в процесі теплопровідності
Алюмінієві конструкції в порівнянні з ПВХ системами, менше важать, зате відрізняються більшою жорсткістю.
теплий профіль

«Теплий профіль» в своєму складі містить термоізолюючу поліамідну вставку, яка розділяє зовнішню і внутрішню частини алюмінієвого профілю. Завдяки цій вставці, стіни профілю ніби розриваються і тепло не втрачається внаслідок високої теплопровідності алюмінію. Завдяки цьому виключається можливість промерзання профілю. Разом з тим поліамід не поступається алюмінію по міцності.

холодний профіль

«Холодний профіль» найкраще підходить для створення конструкцій поза опалювальною зоною, наприклад, у вітринах і балконах, в конструкціях внутрішніх перегородок і дверей. Його властивості повністю відповідають кліматичним умовам, і задовольняють запити клієнтів.

Отже,в питанні вибору світлопрозорих конструкцій варто звернути увагу на безліч факторів: клімат, рівень опалення приміщення, форма, розмір, функціональність, призначення, південна чи північна сторона, і ще багато всього. Самостійно вибрати, що краще, ПВХ системи або алюмінієві конструкції, дуже складно. Проконсультуйтеся з нашим менеджером – він знає все про те, як обрати довговічні вікна.

Є питання?

Наші фахівці готові відповісти на них